До уваги абітурієнтів! Вступ на факультет розпочато!

Факультет фізичного виховання і спорту ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника оголошує набір на навчання у 2018 році. Поступати на навчання на факультет можна за такими спеціальностями: «014 Середня освіта. Фізична культура», «017 Фізична культура і спорт», «227 Фізична терапія, ерготерапія».

На перший курс (на основі повної загальної середньої освіти) оголошено набір на такі спеціальності: «014 Середня освіта. Фізична культура» (денна, заочна форми навчання), «017 Фізична культура і спорт» (денна, заочна форми навчання) , «227 Фізична терапія, ерготерапія» (денна, заочна форми навчання). Детальна інформація про умови вступу наведена на сайті приймальної комісії університету.

Перейти на сайт приймальної комісії.

Увага!!! Умови прийому на спеціальність «014 Середня освіта. Фізична культура» окрім  наявності сертифікатів ЗНО із української мови і літератури, біології та, на вибір: історії України чи географії передбачають здачу творчого заліку  – здача нормативів із загальної фізичної підготовки (оцінка – «зараховано» чи «не зараховано»). Переглянути нормативи на сайті приймальної комісії університету.

Творчий залік абітурієнти мають змогу здавати від тепер. Фахові відбіркова комісія (прийом творчого заліку) працює по суботах – 28.04.2018 р., 12.05.2018 р., 26.05.2018 р., 16.06.2018 р., 30.06.2018 р., а також безпосередньо під час вступної кампанії – 23.07.2018 р. та 24.07.2018 р.

Для здачі творчого заліку необхідно з’явитися о 9 годині в хол теоретичного корпусу університету (вхід з вулиці Чорновола, 9-ти поверховий корпус). При собі мати: документ, що посвідчує особу (паспорт чи ID-картка), для тих, хто закінчив школу раніше – атестат, для тих, хто навчається в 11 класі – довідку з навчального закладу, про те, що він дійсно навчається в 11 класі.

Також, крім навчання з першого курсу (на основі повної загальної середньої освіти), на факультет можна поступити на навчання на  третій курс (на основі диплома молодшого спеціаліста) за такими спеціальностями:

014 Середня освіта. Фізична культура – денна та заочна форма навчання

227 Фізична терапія – заочна форма навчання

На ці дві спеціальності вступники поступають навчатися за так званою «скороченою програмою» (навчання за «скороченою програмою» здійснюється на основі окремої освітньої програми, два роки, але фактично, це навчання на третьому і четвертому курсах із отриманням диплому бакалавра). Проте, навчання за цією освітньою програмою передбачає наявність місць державного замовлення для вступників. Детальна інформація про умови вступу наведена на сайті приймальної комісії університету.

Перейти на сайт приймальної комісії.

Також, на третій курс можна поступити на факультет на такі спеціальності:

017 Фізична культура і спорт (заочна форма навчання)

014 Середня освіта (основи здоров’я, валеологія) (денна та заочна форма навчання).

Навчання за цими спеціальностями передбачає навчання за освітніми програмами, які розраховані на 4 роки, тому набір на ці спеціальності здійснюється «в межах нормативного набору на вакантні місця» на третій курс (денна та заочна форма навчання). Детальна інформація про умови вступу наведена на сайті приймальної комісії університету.

Перейти на сайт приймальної комісії.

Поступити на навчання в магістратуру на факультет фізичного виховання і спорту можна за такими спеціальностями: «014 Середня освіта. Фізична культура» (денна, заочна форми навчання), «017 Фізична культура і спорт» (денна, заочна форми навчання) , «227 Фізична терапія, ерготерапія» (денна, заочна форми навчання). Поступати в магістратуру можна на основі диплома бакалавра (чи спеціаліста, чи магістра) будь-якої спеціальності. Вступники із здобутою освітою, яка є несуміжною до обраної спеціальності здають при вступі додатковий фаховий іспит. Детальна інформація про умови вступу наведена на сайті приймальної комісії університету.

Перейти на сайт приймальної комісії.

Якщо у вас виникли запитання, можна написати листа на факультет (ffvs@pu.if.ua), або дзвонити за телефоном 096 87 09 431 (відповідальний секретар відбіркової комісії факультету фізичного виховання і спорту, телефон працює в робочі дні, із 9.00 до 17.00).